Rozbalit filtry
Výsledků na stránce
z 1 výrobků

Vybrat filtry

Quiksilver

Cena

od do

POHLAVÍ

Kategorie

Velikost

Barva

Smazat vybrané

Velikosti

41 42 43
Výsledků na stránce
z 1 výrobků

Pantofle a žabky Quiksilver pro milovníky vodních sportů a nejen

Quiksliver je značka, která začínala koncem 60. let ve sluneční Austrálii, když Alan Greek, Carol McDonald a Tim Davis se rozhodli uskutečnit ze začátku jen představu o vytvoření série sportovní výbavy pro přední australskou sportovní disciplínu – surfing.Prvním cílem bylo navrhnout kvalitní, bezpečné a pohodlné surfy. Greek se sám postaral o jejich distribuci. Dělal to velmi úspěšně a už po několika letech australské pobřeží bylo plné surfů značky Quicksilver.

Díky obrovskému nadšení a velkému citu pro ekologii mladí podnikatelé si vytvořili úspěšný systém pro vývoj svých nápadů. Přestože začátky značky byly spontánní, podařilo se jim organizovat skvěle fungující společnost, která krok za krokem, aniž by se ohlížela na jiné, začala vytvářet trendy v oblasti surfařské výbavy, oblečení a příslušenství. V roce 1980 v kolekcích Quiksilver se objevily strečové, těsné kombinézy, které si získaly i profesionální sportovce. Značka se rozhodla otevřít také na další sportovní aktivity, o čemž nejlépe hovoří charakteristické logo Quiksilver, které je spojením mořské vlny a horského vrcholu. Další oblasti, které jsou blízké této australské značce, jsou především snowboard, lyžařství a skateboarding. K ambasadorům značky patří mimo jiné: Kelly Slater (surfing), Travis Rice (snowboarding), Tony Hawk (skateboarding), Candide Thovex (free skiing).

Dynamický rozvoj značky dokazuje také převzetí v roce 2004 společnosti DC Shoes a rozšíření nabídky v roce 2008 o dámskou kolekci. Quiksilver jasně komunikuje svůj proekologický přístup. Vyrábí mimo jiné speciální sérii oděvů z ekologických materiálů a využívá igelitové tašky a sáčky z tříděného odpadu. Díky produktům od Quiksilver se určitě budete vyčnívat z davu! Podívejte se na nabídku dostupnou v eshopu Sizeer.cz. Zveme Vás k nákupům!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]