Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Tkaničky Mr. Lacy – s nimi nikdy nebude nuda!

Značka Mr. Lacy je největší výrobce tkaniček na světě. Vyrábí různorodé typy tkaniček přizpůsobené potřebám každého druhu bot. Výrobky od této firmy jsou ideální možností, jak osvěžit vzhled Vašich bot rychle a levně.

Nejvyšší kvalita

Vysokojakostní ploché nebo kulaté tkaničky jsou vlajkový a vlastně jediný výrobek v nabídce Mr. Lacy. Tato firma miluje barvy, kreativitu, novátorství a individualismus svých klientů. Mr. Lacy Vás chce udělat šťastné a dělá to pomocí vysoce kvalitních výrobků. Než se dostanou do prodeje, tkaničky prochází testy odolnosti a kvality.

Pán Lacy sází na pestrost

Firma vyrábí tkaničky do různého druhu bot: sneakerů, treninkových, casualových, snowboardových i outdoorových. Nabízí tkaničky v pestrých barvách, které skvěle oživí vzhled Vašich bot. Můžete si vybrat mezi délkami od 70 do 210 cm. Díky vysokojakostním vláknům si tkaničky Mr. Lacy uchovají po dlouhou dobu živou barvu i stejný tvar.

Ve své nabídce má značka Mr. Lacy různé kolekce: kulaté, ploché, oválné a hranaté tkaničky, různé barvy a střihy: lesklé, dvojbarevné, svítící ve tmě. Zajímavou variantou jsou tkaničky, které mění barvu pod vlivem slunečních paprsků – z bílé na růžovou nebo žlutou. Dostupné jsou i specialistické modely určené běžcům, snowboardistům, fotbalistům i milovníkům horských treků. 

Barvy pro vyšší účel

Barevné tkaničky mohou podporovat i charitativní iniciativy nebo společenské kampaně. Jedna taková akce proběhla během zápasů italské fotbalové ligy. Sponzoři akce vybavili všechny mužské i ženské profesionální kluby v Itálii barevnými tkaničkami. Bylo to jasné znamení, že družstva podporují lidi z prostředí LGBT. Značka Mr. Lacy se angažuje i v charitativních akcích. Je přátelská k přírodnímu prostředí a podporuje ekologické iniciativy.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]