Rozbalit filtry
Výsledků na stránce
z 1 výrobků

Vybrat filtry

Mi Pac Ruksaky a Batohy

Cena

od do
Smazat vybrané

-10 % na nákupy

MI PAC TAŠKA CLASSIC

Velikosti

ONE SIZE

549 Kč

306 Kč

Mi Pac
Výsledků na stránce
z 1 výrobků

Mi-Pac – Tvůj (back) pack pro každý den

Batohy – školní, prázdninové, na kolo, na kolečkové brusle nebo na hory – to je specialita značky Mi Pac. Její poměrně krátká historie není moc známá. Její výrobky však získávají stále větší popularitu. Fantastické ledvinky a batohy, které se budou líbit každému, kdo se vůči módě vztahuje s fantazií a mírným odstupem. Co je na nich tak neobvyklého? 

Novátorství je základ

Pokud jste ještě neslyšeli o značce Mi Pac, není divu. Začala působit poměrně nedávno, v roce 2012. Od začátku si však získává srdce fanoušků batohů nejen ve Velké Británii, odkud pochází, ale na celém světě. Specialisté této značky se ihned rozhodli dobýt zahraniční trh a je třeba přiznat, že se nespletli. Za tento úspěch značky Mi Pac zodpovídá jeden charakteristický rys… Kreativita, zprofanovaný a obnošený pojem, avšak v případě těchto batohů opravdu opodstatněný!  Průvodní myšlenkou této značky je prezentace světu takové nabídky batohů, které úspěšně získají statut módního doplňku. Realizaci tohoto cíle umožnilo mnoho prvků, ale první housle tady hraje dobrý design. Pokud sníte o batohu s květinovým, futuristickým nebo leopardím motivem, značka Mi Pac Vám tento sen splní. Dodatečný trumf? Relativné nízká cena za velmi dobrou kvalitu materiálů i zhotovení.

Klasika střihu

Batoh je nejlepší řešení pro ty, kdo si cení pohodlí. Většinou však byl dáván do souvislosti s nepříliš zajímavým designem a rozhodnutí padlo tedy ve prospěch tašky, která však naši páteř rozhodně nijak nepodpoří. Takže podstata úspěchu  batohů Mi Pac je v kombinaci pohodlí klasického střihu batohů a moderního univerzálního unikátního designu.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]