Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět

Asics Gel-Lyte V – What the Gel!

Po dlouhá léta byla značka Asics spojována především s běžeckou obuví, dnes je firmou nejen pro sportovce, ale pro všechny aktivní lidi, kteří se těší životem. Každý pár bot, který vychází z výroby tohoto japonského producenta je ovocem zkušeností, angažovanosti a životního moudra. Země kvetoucích třešní stál dlouhá léta v izolaci od zbytku světa a vypracoval vlastní kulturu, která se řídí pravidly: vášeň, mise, povolání a poslání. Tyto elementy vytvářejí ikigai, tedy filozofii oceňující všednost a maličkosti, které zlepšují jakost našeho života. Tato idea je dnes vidět v každém produktu značky - rovněž v ceněném modelu Asics Gel-Lyte V.


Ve zdravém těle zdravý duch

Kdy 1949 roku Kihachiro Onitsuka, Poválečná realita byla zklamáním a společenská morálka vymáhala resuscitaci. Tohoto úkolu se ujal právě Onitsuka, který uznal, že nejlepší způsobe, jak u Japonců vzbudit chuť do života, bude skrze sport a fyzické aktivity. Chuť obnovit v lidech pozitivní nastavení ho vedla k produkci obuvi, na počátku na basketbal, poté i na jiné sportovní disciplíny. Firmu Onitsuka Co., Ltd přes celou dobu vedla idea Anima Sana In Corpore Sano, tedy ve zdravém těle, zdravý duch a akronym tohoto tvrzení se v roce 1977 stal názvem značky – Asics.


Gelová revoluce

Další roky vývoje firmy přinášel čím dál odvážnější technologická řešení, která se nacházela jak v profesionální, tak i běžné obuvi. Opravdovou revolucí se ukázal být systém Gel, stvořený v roce 1986 - inovace, která nadobro změnila podobu obuvi. Novinka rychle získala uznání profesionálů a díky televizní reklamě rovněž amatérů. Protože jak se nezamilovat do materiálu, na kterém bez porušení dopadne vejce z výšky 6 metrů? Pokud Gel ochrání něco tak delikátního, jak přídatný potom může být v podrážce bot? Nemusíte nad tím přemýšlet, jednoduše vyzkoušejte sneakery Asics Gel-Lyte V a zamilujte se do měkkosti každého krok.


Gel-Lyte V – dokonalost v každém centimetru

V roce 1990 vznikl model Gel-Lyte III, starší bratr verze, která vznikla o tři roky později. Dovedla značku Asics k vítězství. Tento streetwearový hit se charakterizuje bezchybným dynamický designem. Tyto boty jsou vybaveny právě systémem Gel, který absorbuje otřesy a poskytne dokonalé odpružení. Každá z dostupných verzí - dámská, pánská i dětská, garantuje komfort, jako žádné jiné boty. S čím nosit Asics Gel-Lyte V? Se vším, co Vám přijde na mysl. Jsou to lifestylové boty, které se osvědčí v každé stylizaci - s džíny, kalhotami, sukněmi i šaty.


Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]