MEET - STREET HEROES -

MEET - STREET HEROES -

GO OUT! FOR GOAT’S SAKE

CHCEŠ BÝT HRDINOU, ALE TAKOVÝM OPRAVDOVÝM STREET HERO? JE TO PROSTÉ! PORADÍME TI: KDE, CO, JAK A PROČ. JAKMILE BUDEŠ VĚDĚT JAK NA TO, LIDÉ BUDOU RESPEKTOVAT TVOJE BOTY, LIDÉ BUDOU RESPEKTOVAT TVŮJ OUTFIT A LIDÉ BUDOU RESPEKTOVAT TEBE. ZDE JSI NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ – TADY SI NEMŮŽEŠ VYBRAT ŠPATNĚ! U GOAT IT?


MEET OUTMAN - THE ICON -

OUTMAN DOKONALE VÍ, KDE A JAK ZÍSKAT TEN NEJLEPŠÍ STREETWEAR. MÁ TALENT NA VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO ZBOŽÍ VE MĚSTĚ A JEHO TAJNÉ KNOW-HOW, TO JE SEHRANÝ TÝM, KTERÝ PORADÍ A INFORMUJE O NOVINKÁCH.

MEET OUTFIT - THE TRENDSETTER -

NEJVÝŘEČNĚJŠÍ MEZI STREET HEROS. VÍ, ŽE ŠTĚTÍ JE OTÁZKOU VOLBY – VŽDY KOMPLETUJE JEDINEČNÉ OUTFITY A SAHÁ PRO NEJLEPŠÍ STUFF VE MĚSTĚ – KTERÝ JE KDE? NO PRÁVĚ...

MEET OUTFOOT - THE SNEAKERHEAD -

MÁ RÁD NOVINKY A SUPER ÚLOVKY. POHRDÁ PADĚLKY A MÁ SKRYTÉ SCHOPNOSTI – VÍ JAK ROZPOZNAT TY NEJLEPŠÍ KOUSKY VE MĚSTĚ. JE NEJLÉPE ZORIENTOVANÝ MEZI STREET HEROS A ČASTO NAHLÍŽÍ DO SIZEER.

GOAT #greatestofalltime

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]