Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Reebok Workout Plus

Světové módní trendy jsou přímo fantastické – nosíme vlastně to samé, co lidé na druhé straně zeměkoule, inspirujeme se stylizacemi amerických blogerek a za každou cenu se snažíme zapadnout do zbytku světa. Jsou však mezi námi takoví, kteří neradi slepě následují druhé a skepticky přistupují ke každému novému must-have sezony. Pokud patříte mezi tyto šťastné individualisty, Reebok Workout Plus je nabídkou přímo pro Vás.

Tichý oblíbenec Britů

Proč o Workout Plus slyšíme tak málo? Protože zatímco velcí giganti obuvnického průmyslu se přetahují v obnovování starých modelů bot a poukazují v reklamách na „kultovní prototypy“, u Workout Plus nikdy nedošlo k přerušení výroby! Je to nyní jeden z nejstarších nabízených modelů na trhu. Nechtěli byste ve své skříni boty, jejichž nadčasovost není pouze reklamním trikem? Britové si oblíbili jejich univerzální vzhled. Nyní je řada na Vás.

Klasika do každého počasí

Je ještě jeden důvod, proč se Britové nechtějí vzdát osvědčených Workout Plus – tyto boty odolají nepřízni počasí. Nedávno vydaná nová verze WW byla vyrobena z nubuku vysoké kvality, který absorbuje vodu – od teď se nemusíte obávat rozmarů podzimního počasí. Workout Plus na nohy a vyražte. Kam?

Kam Vás představivost ponese

Reebok Workout Plus jsou produkovány nepřetržitě od roku 1987 roku, to ovšem neznamená úplnou stagnaci ve změnách! Jestli ze zásady nemáte rádi hlasitou spolupráci sportovních značek se světem popkultury, ale promlouvají k Vám jejich barevné projekty, prohlédněte si kolekci Workout stvořenou k 25. výročí modelu. Jsou to opravdové sběratelské perličky. Zatímco klasické barevné verze budou pasovat do každé stylizace, boty z limitované edice udělají z každého nudného outfitu umělecké dílo.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]