Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Puma Ignite

Hledáte nové a nápadné boty na běhání, jejichž předností není jen stylový vzhled? Puma Ignite jsou nové boty na běhání, které jako jediné v nabídce značky nejlépe reagují na pohyb. Koneckonců reklamuje je sám Usain Bolt, nejrychlejší člověk na světě!

Návrat k běžeckým kořenům

Puma již dlouho nevydala na trh tak novodobé boty na běhání, které by držely krok s konkurencí. Čím zaskočily? Návratem k polyuretanové podrážce, díky které nebude žádná vzdálenost zátěží pro Vaše nohy. Využití technologie Ignite zajistí maximální amortizaci při běhu, což zvýší Vaší rychlost. Svršek ze síťky doslova zahalí Vaši nohu umožňujíc přirozený pohyb a vložka EVA zvýší její podporu.

Lehkost a pohodlí

Běžecké boty z předchozí éry měly jednu velkou vadu – jejich polyuretanové podrážky byly značně těžké.  Laboratoře Pumy našly způsob, jak eliminovat všechny nepříjemnosti pro zlepšení komfortu běžců. I když Ignite nepatří mezi ultralehké boty, jejich masa Vás s jistotou neomezí v pohybu. To však není jediná přednost nových běžeckých bot od Pumy. Model Ignite má pěnu ForEverFoam umístěnou ve strategických místech obuvi. Nemusíte se obávat odírání, ani nemusíte ztrácet čas jejich „rozchozením“ – Ignite jsou boty, které si hned napoprvé můžete vzít na 10-ti kilometrový trénink.

Barvy upoutávající zrak a osvědčené technologie podporující nohy při běhu zajistí, že Puma Ignite budou jednou z nejlepších investicí ve Vaší skříni.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]