Proč adidas Superstar?

Proč adidas Superstar?Kultovní Superstar , to je jeden z nejpopulárnějších projektů, jaký se nachází v portfoliu značky adidas, založené koncem 50. let. 20. století Adolfem Dasslerem, který již od roku 1924 dodává obuv významným osobnostem ze světa sportu. Zpočátku byl model adidas Superstar navržen pro basketbalisty, ale v průběhu let získal přízeň nejen basketbalistů, ale také milovníků streetwearu a sportovního stylu.

Boty, které skvěle na noze vypadají prostě skvěle.

Pokud hledáte jednu z nejdůležitějších nabídek v historii obuvnického průmyslu, model adidas Superstar bude ideálním nápadem pro doplnění každodenních stylizací. Počátky historie modelu sahají až do roku 1969. V současné době měly adidas Suerstar na trhu dobré i špatné časy. Horší moment byl rozhodně ten, kdy populární sneakery na nějakou dobu zmizely z prodejen. Německá značka se po letech rozhodla ho přivést zpět, díky tomu adidas Superstar získaly zpět dávnou slávu. Obuv upoutala pozornost především netypickou přední částí. Tento element chránící prsty svým vzhledem připomíná mušli, což upoutá zrak a odliší tento model na pozadí jiných sneakerů. Dnes jsou Superstar dostupné v rozmanitých variantách, ať už jde o barvy či konstrukční řešení. Co je nejdůležitější, každé vydání zajistí neobvyklé pohodlí a jedinečně se prezentují na noze.

adidas Superstar Foundation
Superstar, to není pouze klasická verze modelu, debutující na trhu v roce 1970. Němečtí projektanti značně využívají tento model, díky čemu do prodeje pravidelně přicházejí nové variace tohoto prototypu. Jednou z nejzajímavějších nabídek v této kategorii jsou boty adidas Superstar Foundation, které stejně jako originál, byly vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže, zajišťující optimální přizpůsobení, pohodlí a prodyšnost. Tvůrci modelu vynaložili veškeré úsilí, aby byl propracován do nejmenšího detailu, proto tyto sneakery můžeme směle zařadit do kategorie premium. Odolný svršek je propojen s gumovou podrážkou, která dbá o odpružení otřesů a přilnavost k povrchu. Za tyto vlastnosti v hlavní míře odpovídá dezén podrážky. Proč adidas Superstar? Produkt se vyznačuje atraktivním designem a funkčností. Model je možné koupit v prodejnách Sizeer.

adidas Superstar BoldRovněž zajímavou nabídkou jsou boty adidas Superstar Bold. Zde rovněž máme co dočinění s obuví z kůže vysoké jakosti. Rozdíly oproti originálu můžeme postřehnout, když se podíváme na podrážku, která je v tomto vydání zvýšena a masivnější než u originálu z roku 1970. Boční panel je zatraktivněn třemi skosenými pásky, které stanoví znak firmy adidas. Jako zajímavost můžeme dodat, že na počátky byly pásky aplikovány na svršek ne proto, aby získal zajímavý efekt, ale aby byla zpevněna struktura bot. Kromě toho byla v podrážce užitá pružná pěna EVA. Zajímavým akcentem tohoto modelu je rovněž vyražený nápis „Superstar” na bočním panelu a logo adidas Originals na patě.

adidas Superstar pro ženy

adidas Superstar pro muže

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]