Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Streetwear tvoří trendy

Je možné spojit klasiku s pouliční módou? Samozřejmě! V modelech Nike React Element se současnost propojuje s designem ve stylu vintage. Dnes nestačí si obout boty z mládí našich rodičů, abychom se zapsali mezi nejnovější trendy. Současná móda vyžaduje víc. Na ulicích kralují ugly sneakers, boty které byly ještě donedávna spojovány pouze s 90. léty. Dnešní kicksy jednak jsou plné technologií, které pozdvihují komfort nošení na zcela jinou úroveň. Stejně tak pokud jde vizualizaci, díky unikátnímu designu a užitých materiálů. Móda nezná kompromisy - musí být zajištěno pohodlí a originalita. Dnes ulice vytvářejí módu. To, co vidíme na nohou největších hudebních hvězd, můžeme nosit také. Výběrem správné streetwearové stylizace se zařadíme do městského stylu.


Boty na běhání vkráčejí do ulic

Fanoušci joggingu si ihned povšimnou navázání na boty z 90. let. Sport se stal způsobem myšlení, nejen fyzickou aktivitou. Když vycházíme z domu, jsme připraveni nejen na procházku, ale i na překážkový běh. Proto boty, které si obouváme, musejí nejen dobře vypadat, ale také zajistit komfort nošení během zdolávání městské džungle. Takové kicksy, jako Nike React Element, jsou obohacené novými technologiemi a nevšedním designem, díky čemu poskytnou pohodlí, funkčnost i městský look.


Technologie v Nike React Element rozhodně slouží módě

Především, díky pěnové podrážce s technologií Nike React je zlepšena plynulost pohybu, což dodá dynamičnost celé konstrukci. Materiál s gumovými výpustkami zvýší přilnavost k povrchu a noha je stabilnější. Spojené panely tvoří výjimečný vzor, který přivádí na mysl 90. léta (ne bez příčiny byly inspirované klasikou: Nike Internationalist) a novodobé textilní a syntetické materiály odpovědně odvádějí vlhkost a zajistí, že obuv je měkká a odolná. Za zmínku stojí rovněž to, že sneakery jsou velmi lehké a komfortní a je snadné je vkomponovat do různorodých stylizací.

Řešení užité v modelu Nike React Element způsobilo, že si tuto osvěženou verzi nadčasových sneakerů zamilovaly ulice největších měst.


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]