Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět

Nike Air Max 1

Nike Air Max 1 jsou boty, které dnes rozpozná každý, i když se o sportovní módu příliš nezajímá. Od té doby, co v roce 1987 tento model debutoval na trhu, stal se symbolem oregonské značky a neodlučitelným elementem streetwearu. Nosí je všichni – od blogerů a celebrit, až po všechny osoby cenící si nadčasový styl a pohodlí, jaké nám žádné jiné boty neposkytnou. Alespoň ne v takové míře, jak to dovedou fantasticky zamortizované a ultra komfortní Nike Air Max 1.


Boty, které nikdy nezestárnou

Navzdory uplynutí dalších let od uvedení slavného projektu Tinkera Hatfielda na trh, Air Max 1 jsou neustále moderní a oblíbené. Tyto neobvykle pohodlné boty nejednou prokázaly, že jsou jedním z pilířů sportovní módy, po kterých dnes sáhne každý, komu záleží na komfortu v každodenních situacích. S Air Max 1 se to stane neobvykle snadné – stačí si je v vzít k džínům, sportovním kalhotám typu jogger, šortkám, ale i k šatům či sukním a každý Váš krok bude sebejistý a dobře zamortizovaný. Sportovní boty se čím dál lépe komponují v casualových, ale i elegantních stylizacích, avšak nejlepší je vsadit na klasický model, který zušlechtí celek. Zaskakující může být dnes fakt, že chybělo málo k tomu, aby tento nápad jednoho z nejznámější designérů sportovní módy vůbec nevznikl. Jednak podrážka Air Max 1 inspirovaná vnější instalací budovy pařížského muzea Pompidou, se ukázala být prodejním hitem. Design tohoto modelu bot nikdy nezestárne a vždy bude módní.


Barevná rozmanitost

Začalo to nevinně – od dvou klasických barev Nike Air Max 1. Avšak rychle se začalo pracovat nad dalšími kombinacemi. Bez pochyb právě to svět potřeboval. Právě proto tento model bot Nike je dnes jedním z nejčastěji reinterpretovaných. Má celé množství barevných verzí, mezi kterými každý z fanoušků pohodlí najde něco pro sebe. Můžete vsadit na ty minimalistické - například celé bílé či černé nebo se můžete rozhodnout pro výbušný mix barev, který oživí každou casualovo-sportovní stylizaci. Jedno je jisté – bez ohledu na vybranou barvu máte garanci nadprůměrného komfortu. Air Max 1 jsou boty prodyšné, ale přesto stabilní a ke všemu poskytnou pocit, že chodíte po měkkém polštáři.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]