Jak si vybrat pánskou košili?

Trička jsou základem pánského šatníku. Jsou pohodlné, univerzální, jejich bohatá nabídka dostupná v obchodech pobízí k nákupu. Snadno najdete trička, které odpovídají Vašemu osobnímu stylu. Právě ony často ukazují charakter jednotlivých osob, zdůrazňují styl a osobnost. Další vlastnosti triček, která rozhoduje o jejich popularitě, je také příznivá cena. Nepatří k drahým součástem oblečení – i ty značkové trička Nike, adidas, Puma nebo Umbro můžete získat za pár stovek.

Jaké trička máme nejraději? Tady není pravidlo, záleží na osobních preferencích a věku. Jedno je však jisté – z nabídky internetového obchodu Sizeer.cz si každý vybere něco pro sebe. Najdete tady klasická, jednotná trička od Timberland, a také extravagantnější modely kontrastních barev anebo viditelnými nápisy, jako třeba nápadná trička Nike nebo O’Neill.

V internetovém obchodě Sizeer.cz jsou u každého produktu dostupné detailní tabulky velikostí, které se týkají jednotlivých triček. Abyste si dobře vybrali tričko, musíte zohlednit všechny uvedené velikostí: celkovou délku, délku rukávu, šířku hrudníku, šířku boků, spodní šířku. Pokud máte takové informace, mnohem snadněji se rozhodnete. Abyste se ujistili, že tričko splní Vaše očekávání, změřte také své oblíbené a ověřené tričko, které máte ve skříni, a následně jej srovnejte s velikostmi v tabulce. Když se podrobně seznámíte s tabulko velikostí, vyhnete se chybám při výběru správné velikosti.

Zveme Vás k prohlédnutí nabídky triček značek Nike, adidas, Puma, Reebok, Timberland, Umbro nebo Confront.

Zpět do obchodu

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×