Jak si vybrat boty na fitness?

Cvičení fitness jsou opravdové potěšení, obzvlášť když budete vybaveni obuvi, které zajišťuje správné pohodlí. Neoblékejte boty běžecké, nejsou vhodné pro efektivní provozování této aktivity. Vyplatí se investovat do obuvi, které využijete nejen během cvičení fitness nebo aerobiku. Správně vybrané sportovní boty, používané pouze během takových tréninků, Vám budou sloužit opravdu dlouho.

Na čem je třeba se soustředit při nákupech? Boty do tělocvičny by měly být lehké, avšak také správně stabilizující chodidlo. V tomto se nejlépe ověřují boty s vázáním na tkaničky a pevnou patou. Zadní část boty by měla být správně přiléhavá a sahat za kotník, především u těch, u nichž dochází k častým vykloubením kloubů. Taková obuv bude také chránit před vykloubením nejen kotník, ale také kolenní kloub. Důležitá je také správná podrážka – dobře vybrané boty do tělocvičny nesmějí klouzat po podlaží v tělocvičně, ve které cvičíte. Podrážka takové boty by zároveň měla být mnohem elastičtější a tenčí než v běžeckých botách.

Všimněte si také materiálu, ze kterého je vyroben svršek. Bude-li to výhradně syntetická látka, nezajistí správnou ventilaci. Doporučuje se vybírat obuv do tělocvičny trochu větších velikostí, protože během cvičení může chodidlo otékat.

Podívejte se na naší nabídku bot do tělocvičny adidas, Nike, Reebok. Zveme Vás na nákupy do obchodu
Zpět do obchodu
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]