Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Dragon

Boty adidas Dragon byly zavedeny na trh v 70. letech a patří do skupiny modelů Originals, které jsou opravdovými hity a ikonami podepsanými třemi pásky adidas. Jsou spojením stylu z tenisových kurtů a pouliční módy. Úzký střih a nízký svršek odlišuje tento model od jiných retro sneakerů této značky. Díky tomu, že jsou univerzální, sportovní a lehké, dragon budou ideální na každodenní nošení, zajistí komfort a módní look bez kompromisů.

Komfort ve stylu street

Co odlišuje model adidas Dragon? Rozhodně to, že jsou nižšího střihu a mají tenčí podrážku než jiné retro ikony, tak jako Superstar či Cortez. Štíhlý tvar a tenká podrážka jim dodají unikátní formu, která je odliší od ostatních sneakerů. Použitý materiál ve svršku modelu Dragon je lehký, snadno se čistí a během nošení se neroztahuje a nemění svůj tvar. Podrážka ze zesílené pěny EVA amortizuje a podporuje nohu. Díky lehké konstrukci váha modelu nepřekračuje půl kilogramu, proto jsou vhodné rovněž do posilovny a dezén podrážky zajistí přilnavost.

Retro ikona

Adidas je must have ve skříni milovníků streetwearu. S ohledem na univerzální design a širokou škálu barev, budou skvělým doplněním každého outfitu a novodobé stylizace. Prohlédněte si ještě dnes modely Dragon dostupné v prodejně Sizeer.

Poznejte jiné technologie adidas:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×