Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Kultovní adidas Dimension v Sizeer

Pokud jde o čerpání z toho, co je kultovní, adidas je v tom opravdovým mistrem. Slavná německá značka se specializuje na adaptování dávných trendů do současných podmínek. Mnoho úchvatných kolekcí vzniklo na základě starých projektů a v novodobém designu můžeme nalézt prvky stylu tehdejší doby, které tehdy označovaly vrchol technologie. Na nostalgické cestě přes uplynulé dekády, nám může dělat společnost Dimension - něco méně známý model sneakerů od adidas, který uchvácí svým retro lookem. Vyberte si svou verzi a vejděte do nového rozměru streetwearu!


Design ve stylu vintage

Tvrzení, že dávné věci nikdy nevycházejí z módy, jsme slyšeli už mnohokrát. Ale je tomu tak? Jak je vidět, ano. Trend ve stylu retro stále drží silnou pozici ve streetwearu. Sneakerheadi, kteří si cení to, co je originální, se s nostalgií vracejí k řešením z dob, kdy se rodila pouliční móda – neomezená, autentická a upřímná. O těchto hodnotách dnes připomíná design adidas Dimension, který navazuje přímo na 70. léta. Tyto na první pohled masivní sneakery, jsou ve skutečnosti lehké a díky svým hladkým liniím zajistí, že celek získá aerodynamický tvar. Důležitou roli hraje rovněž v módní verzi low. Jeho střih plný protínajících linií a okének dokonale prezentuje ducha streetwearu a univerzální barvy se skvěle zařadí do každé pánské stylizace. Můžete je s úspěchem nosit k úzkým džínům nebo volnějším kalhotám či dokonce teplákům a kraťasům.


Novodobý komfort

Tyto sneakery jednak jsou nejen dokonalým lookem s módním retro akcentem - ale rovněž pohodlí, které uchvátí již od prvního okamžiku. Sílou adidas je dovednost propojení vzhledu z předchozích let a nejnovějších technologií, díky kterým je každý krok neobvykle komfortní. To právě má streetwear rád! V modelu Dimension je svršek vyroben až ze třech matriálů – přírodní kůže, syntetického a textilního materiálu. Vše pro to, aby byly nohy zahaleny komfortem a pro zajištění skvělého vzhledu a dokonalé podpory. O pohodlí dbá rovněž gumová podrážka s přilnavým dezénem. Právě díky němu můžete mít jistotu stability na každém povrchu. Kdekoliv se vydáte, každý Váš krok bude pevný a neochvějný, stejně tak jako Vy. Obujte si adidas Dimension a odhalte nový rozměr pohodlí.


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]