Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět

adidas obuv Adi-Ease! New Kolekce!

Máte rádi jízdu na skateboardu? Balancování, akrobace a dechberoucí triky? A nebo se Vám  prostě jen líbí městský styl skateboardistů? Adidas stvořil boty, které se Vám s jistou zalíbí, pokud odpověď na alespoň jednu z otázek zněla: ANO!

Ultralehká konstrukce

Adi Ease byly stvořené z myslí na fanoušky skateboardu. Pokud hledáte svobodu pohybu a boty, které nepředstavují dodatečnou zátěž během jízdy, Adi Ease je trefou do černého. Klasický model s plátěným  svrškem, který Vás nebude omezovat v pohybu. Nenechte se zavést slovem „plátno“ – všechny části, které jsou náchylné na odírání během jízdy, jsou dodatečně zesílené, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a odolnost bot. Platíte nejen za komfort, ale rovněž za jakost.

Dobrá přilnavost

Amatéři skateboardingu se z jistotou shodnou s tvrzením, že přilnavost je v tomto sportu klíčová. Model Adi Ease díky unikátní konstrukci Vás bude podporovat na každé etapě jízdy! Gumová vulkanizovaná podrážka pomůže udržet stabilitu na desce a dezén pomáhá odrážet skateboard od země. V Adi-Ease budou triky na skateboardu hračkou!

Stylový design

Design modelu Adi Ease je inspirovaný botami na sálový fotbal. Díky jejich jednoduchosti a univerzálnímu střihu se jednoduše zařadí do každé stylizace. Umělci spolupracující se značkou adidas často vybírají model Adi-Ease jako základ autorského projektu – jeho jednolitý svršek pobízí ke kreativnímu myšlení. Vyberte si jeden z dostupných modelů nebo si sami zahrejte na projektanta – možnosti Adi Ease jsou neohraničené.  

Přesto, že skateboard byl hlavním zdrojem inspirace při tvorbě modelu Adi-Ease, jeho univerzálnost dovoluje na kombinování s téměř každou pánskou stylizací. Lehké, pohodlné a dostupné v různých barvách, Adi-Ease jsou boty, jejichž koupi nebudete litovat.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').attr('required', '');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1716_0').removeAttr('required');$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1664_0').removeAttr('required');}});});[/script]